Poznaj opinie naszych klientów oraz Partnerów

 

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sodales primis, mollis viverra conubia ligula inceptos laoreet libero tortor, nascetur non habitasse iaculis tempor nec egestas fames augue, platea porta integer nostra curae sed arcu. Nec ut diam vulputate ante scelerisque ridiculus lobortis orci mi curae himenaeos quis, senectus curabitur

Użytkownik Google

Jestem w szoku jak szybko naprawili mój odkurzacz sprzątający Xiaomi Mi robot Mop. W środę 19.07 przyjechał po sprzęt kurier,a w poniedziałek jest już z powrotem. Odkurzacz śmiga jak by był nowy. Super sprawa, gorąco polecam ten super serwis.

30.08.2023
Użytkownik Google

Po raz drugi miałem okazję korzystać z usług CCS, oby dwie na gwarancji wszystko wymienione i co najważniejsze od dnia wysłania do zwrotu 5dni to jest mega PLUS.

30.08.2023
Użytkownik Google

Telefon Z Fold 3 naprawiany na gwarancji producenta. Bardzo dziękuję za profesjonalny serwis telefonu - wygląda jak zupełnie nowy i tak też działa. Usługa przebiegła szybko i profesjonalnie. Byłam informowana o każdym etapie naprawy. Jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu obsługi. Lepiej już nie dało się tego zrobić. Najlepszy serwis elektroniki!

30.08.2023
Użytkownik Google

Jestem bardzo zadowolona z serwisu door to door. Bardzo szybka obsługa pełen profesjonalizm. Polecam i dziękuję.

30.08.2023
Użytkownik Google

Trzeci raz korzystam z CCS i za każdym razem byłem zadowolony. Profesjonalne podejście do sprawy... Stanowczo polecam serwis.

30.08.2023

Dodaj własną opinię na temat Cyfrowego Centrum Serwisowego