Jesteśmy nie tylko jednym z najlepszych autoryzowanych serwisów urządzeń mobilnych w Europie, ale także zaufanym partnerem biznesowym. Uczestniczymy w wielu projektach naszych partnerów - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do Klientów biznesowych. 

 

Jeżeli nie znajdziesz w niej tego, czego szukasz - skontaktuj się z nami: info@ccsonline.pl 

Image
Flota urządzeń
Zarządzanie flotą urządzeń pracowniczych

Zajmujemy się dystrybucją urządzeń służbowych wśród pracowników. Udostępniamy dedykowaną platformę, dostosowaną do potrzeb konkretnego Klienta, umożliwiającą kontrolę nad urządzeniami służbowymi. Aplikacja oferuje jednocześnie pracownikom zgłaszanie swoich urządzeń do serwisu w razie ich awarii. 

Image
Integracje systemowe4
Integracje systemowe

Oferujemy możliwość zintegrowania naszych systemów, dzięki której Twoje różnorodne platformy będą współpracować harmonijnie. Bezproblemowa wymiana informacji między systemami to teraz rzeczywistość. Skup się na rozwoju, a my zadbamy o płynność Twoich procesów biznesowych. 

Image
Reuse
Odnawianie urządzeń (refurbish)

W naszej firmie wiemy, że troska o środowisko to priorytet. Dlatego oferujemy program odnawiania urządzeń, który pozwala im zyskać drugą szansę na użytkowanie. Zamiast wyrzucać urządzenia, wspólnie nadajemy im nowe życie, redukując ilość odpadów elektronicznych. To nasz mały, lecz istotny wkład w ochronę naszej planety. Dołącz do nas i razem dbajmy o przyszłość naszej ziemi poprzez zrównoważone praktyki biznesowe.

Image
Sprzęt do sprzedaży
Przygotowywanie sprzętu do sprzedaży (rework)

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie urządzeń do sprzedaży na rynek docelowy. Niezależnie od specyfikacji danego rynku, pomożemy np. w zmianie oprogramowania czy oznaczeń. Naszym celem jest dostarczenie Klientom sprzętu gotowego do użycia zgodnie z prawem i standardami rynku docelowego. To Twój klucz do udanej ekspansji, zapewniający spójność, zgodność oraz doskonałe pierwsze wrażenie na nowym rynku.

Image
Ubezpieczenia2
Współpraca z ubezpieczycielami

Jesteśmy partnerem firm ubezpieczeniowych, oferując kompleksowe usługi związane z naprawą urządzeń. Nasza współpraca pomaga w podnoszeniu wartości oferty ubezpieczeniowej poprzez profesjonalne i efektywne naprawy. Jeśli jesteś przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej i szukasz zaufanego partnera, gotowego dostarczyć wysokiej jakości usługi, zachęcamy do kontaktu.

Image
Faktury zbiorcze
Faktury zbiorcze

Czas to cenna waluta biznesu. Dlatego oferujemy naszym Klientom biznesowym możliwość rozliczania się z nami w ustalonych cyklach, aby mogli skupić się na tym, co naprawdę ważne. Prosta, przejrzysta i wygodna forma płatności, która pozwoli efektywnie zarządzać finansami i zasobami. 

Image
Dedykowany opiekun2
Dedykowany opiekun

Z myślą o komforcie Twoim i Twoich pracowników oraz efektywnej komunikacji, oferujemy dedykowanego opiekuna. To osoba, która jest do Twojej dyspozycji, zapewniając wsparcie na każdym etapie. Posiadając dedykowany adres e-mailowy i numer telefonu, masz pewność, że zawsze jesteśmy w zasięgu ręki, gotowi służyć pomocą i odpowiadać na Twoje potrzeby biznesowe.