Dlaczego my? 

 

Zespół Pełen Pasji: W naszej firmie spotkasz ludzi pełnych pasji do elektroniki i nowych technologii. Pracujemy z entuzjazmem i zaangażowaniem, tworząc przyjazną atmosferę pracy.

Doświadczenie i Rozwój: Jesteśmy polską firmą z ponad 28-letnim doświadczeniem, co oznacza, że zyskasz szansę uczenia się od najlepszych. Rozwijamy naszych pracowników, oferując szkolenia specjalistyczne i możliwości awansu.

Innowacje i Technologia: Jeśli fascynują Cię innowacje i nowe technologie, to u nas znajdziesz idealne miejsce. Wprowadzamy nowe rozwiązania, które pozwalają nam być liderami w branży.

Jakość Pracy: Dbamy o najwyższe standardy zarówno oferowanych usług, jak i środowiska pracy. Nasza polityka jakości potwierdzona certyfikacją ISO sprawia, że jesteśmy dumni z tego, co tworzymy.

Kooperacja: Tworzymy zespół pracowników, w którym liczy się synergia i wzajemne wsparcie. Razem osiągamy cele i czerpiemy satysfakcję z naszej pracy.

Satysfakcja Klienta: Praca w naszej firmie pozwoli Ci dostrzec, jak znaczący masz wpływ na zadowolenie Klientów. To motywujące uczucie, gdy widzisz, że pomagasz przywracać urządzeniom życie.

Harmonia: Oferujemy elastyczne podejście do harmonogramu pracy, co pomaga utrzymać równowagę między życiem zawodowym a osobistym.

 

Jeśli szukasz miejsca, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a Twój wkład ma znaczenie, to właśnie u nas znajdziesz satysfakcję i wyjątkową pracę. Dołącz do nas i przekonaj się, dlaczego warto być częścią naszego zespołu!
 

Pracuj w CCS!

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV na adres:
 

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.
ul. Puławska 40A
05-500 Piaseczno
email: rekrutacja@ccsonline.pl

 

Czekamy na Ciebie! 

 

Sprawdź w jakich obszarach prowadzimy aktualnie rekrutację:

Image
Techniczny
Obszar techniczny
Image
Organizacja i zarządzanie
Organizacja i zarządzanie
Image
Customer Care
Obsługa klienta
Współpraca ze szkołami i uczelniami

Jesteśmy przekonani, że młode talenty to przyszłość. Dlatego już od ponad 10 lat oferujemy bogate możliwości, aby młodzi entuzjaści elektroniki i nowych technologii mogli zdobyć cenne doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności.   
 

  • praktyki szkolne
  • płatne staże
  • stypendia 
  • program Erasmus
  • Dni Techniki

 

Dowiedz się więcej o naszych programach i możliwościach. Niech Twoja podróż edukacyjna i zawodowa zacznie się właśnie u nas!

 

Przewiń dalej, aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie! -> 

Image
Młode talenty2

Praktyki szkolne

 

Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej i chcesz poznać tajniki napraw urządzeń elektronicznych, zapraszamy na praktyki w naszym serwisie. Pod okiem doświadczonych ekspertów będziesz przeprowadzać naprawy zdobywając praktyczną wiedzę.

 

Jesteśmy dumni z faktu, że wielu naszych praktykantów po ukończeniu szkoły średniej decyduje się na pracę w naszym zespole. To potwierdzenie, że wartość, którą dostarczamy poprzez praktyki i staże, owocuje w długofalowej współpracy.

 

Zachęcamy do kontaktu: rekrutacja@ccsonline.pl 

Image
telefon

Płatne staże

 

Studentom i absolwentom, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności w profesjonalnym zespole, oferujemy płatne staże w naszym serwisie. Pracując z nami, będziesz brał udział w różnorodnych projektach, ucząc się od najlepszych specjalistów w branży.

 

Zachęcamy do kontaktu: rekrutacja@ccsonline.pl 

 

Image
Płatne staże2

Stypendia

 

Wierzymy w Twój potencjał. Dlatego oferujemy stypendia dla obiecujących talentów, którzy chcą się rozwijać razem z nami. 

 

Od wielu lat fundujemy stypendia dla najlepszych uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Piasecznie. 

Image
Stypendia

Program Erasmus 

 

Uczestniczymy w międzynarodowym programie Erasmus. Dajemy możliwość studentom zagranicznych uczelni zdobycia cennego doświadczenia ucząc techniki napraw urządzeń elektronicznych od najlepszych w tej dziedzinie. 

Image
Erasmus2

Dni Techniki 

 

Dni Techniki to czas, kiedy otwieramy nasze drzwi dla wszystkich, którzy są zainteresowani światem technologii. Podczas tego wydarzenia możesz poznać nasz zespół, zobaczyć jak działamy oraz dowiedzieć się więcej o procesach serwisowych. 

Image
Dni Techniki