Nasz serwis to synonim wysokiej jakości usług opartych o ponad 28-letnie doświadczenie na rynku. Gwarantujemy, że Twoje urządzenie zostanie obsłużone profesjonalnie i rzetelnie. 

Image
POK_zdj
Punkt Obsługi Klienta

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy Punkt Obsługi Klienta w Piasecznie, przy ul. Puławskiej 38. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 18:30. 

Image
Środek transportu
Wybór ulubionego sposobu transportu

Ułatwiamy proces przekazywania urządzeń - możesz to zrobić na kilka sposobów! Skorzystaj z usług firmy kurierskiej, przekaż urządzenie do paczkomatu lub dostarcz osobiście. Wybór należy do Ciebie, by zapewnić Ci wygodę i elastyczność.

Image
Części zamienne 2
Oryginalne części zamienne

Zapewniamy naszym Klientom naprawy przy użyciu wyłącznie oryginalnych podzespołów, gwarantując jakość i niezawodność. Dzięki posiadanym autoryzacjom nasze usługi serwisowe nie wpływają na utratę gwarancji urządzenia. Działamy z myślą o Twoim spokoju i satysfakcji, zapewniając pełne wsparcie bez kompromisów.

Image
Tracking
Monitorowanie statusu zlecenia

Oferujemy pełną kontrolę nad obsługą Twojego urządzenia. Udostępniamy narzędzie, dzięki któremu zawsze będziesz na bieżąco z aktualnym statusem obsługi. Nie musisz się martwić - gwarantujemy przejrzystość i komfort, umożliwiając stałe monitorowanie tego, co dzieje się z Twoim urządzeniem.

Image
Dokumentacja zdjęciowa2
Dokumentacja zdjęciowa

Zapewniamy transparentność i uczciwość w naszej obsłudze. Dlatego udostępniamy dokumentację zdjęciową przedstawiającą uszkodzenia urządzeń, które uniemożliwiły nam przeprowadzenie bezpłatnej naprawy Twojego urządzenia. Wierzymy, że jawność jest kluczem do budowania zaufania z naszymi Klientami.

Image
Płatność online
Szybkie płatności online

Z myślą o Twojej wygodzie udostępniamy szybkie i bezpieczne płatności online. Teraz możesz dokonać płatności z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, dzięki czemu oszczędzasz czas oraz unikasz zbędnych formalności. Wybierz płatności online, by cieszyć się wygodą i płynnością transakcji.

Image
Outlet
Outlet urządzeń

Oferujemy urządzenia z drugiej ręki – w pełni sprawne, z gwarancją, w atrakcyjnych cenach. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości produktów, ale także ochrona środowiska poprzez nadanie urządzeniom drugiego życia. Wybierając takie produkty, przyczyniasz się do redukcji elektroodpadów i aktywnie wspierasz ideę zrównoważonego rozwoju. Sprawdź naszą aktualną ofertę w zakładce Sklep karyon. 

Image
Zakup akcesoriów
Zakup akcesoriów

W naszej ofercie znajdziesz również bogatą gamę akcesoriów do urządzeń - wszystko w atrakcyjnych cenach! Niezależnie od urządzenia, znajdziesz u nas dodatki, które usprawnią jego funkcjonalność i podkreślą styl. Tworzymy wyjątkowe połączenie jakości, różnorodności i przystępnych cen, by sprostać Twoim potrzebom.