Spółka Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. skupia swoją działalność w trzech obszarach:

  • usługi serwisowe,
  • sprzedaż i dystrybucja,
  • działalność holdingowa i inwestycyjna.

Działalność serwisową rozpoczęliśmy w 1995 roku w odpowiedzi na potrzeby związane z dynamicznym rozwojem analogowej sieci komórkowej NMT w Polsce. W czerwcu 2000 roku pod nazwą Cyfrowe Centrum Serwisowe zostaliśmy pierwszym autoryzowanym serwisem na polskim rynku.

 

Następnie, w 2004 roku, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, spółka rozpoczęła działalność dystrybucyjną. Ścisła współpraca z wiodącymi producentami urządzeń telekomunikacyjnych pozwoliła nam na stworzenie bogatej i konkurencyjnej oferty w zakresie sprzedaży produktów.


Na przestrzeni lat spółka zdobyła zaufanie znaczących firm i uzyskała silną pozycję na rynku zarówno jako centrum serwisowe świadczące usługi naprawcze sprzętu telekomunikacyjnego jak i dystrybutor artykułów telekomunikacyjnych.


W zakresie prowadzonej działalności dystrybucyjnej i serwisowej spółka funkcjonuje zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. CCS posiada szeroką sieć dystrybucyjną w postaci sklepów partnerskich, zapewniając wysoką efektywność działalności operacyjnej.


Niezależnie od powyższego, na bazie zawartych umów, spółka dystrybuuje towary do większości sieci handlowych w Polsce, zajmujących się handlem artykułami telekomunikacyjnymi. Popyt na usługi i towary oferowane przez CCS jest zdeterminowany przez koniunkturę w branży telekomunikacyjnej, a w szczególności przez popyt na telefony komórkowe, smartfony i urządzenia do bezprzewodowej transmisji danych.

 

Akcje spółki CCS zostały wprowadzone do alternatywnego obrotu na rynku Newconnect 28 grudnia 2012 roku. 

 

W 2017 roku otrzymaliśmy autoryzację na obsługę urządzeń marki Xiaomi rozszerzając dotychczasowe portfolio naprawianych produktów o pojazdy elektryczne oraz inteligentne urządzenia domowego użytku. W kolejnych latach, z uwagi na ugruntowaną pozycję w obsłudze tego rodzaju sprzętów oraz rozwój rynku, uzyskaliśmy autoryzację na obsługę kolejnych marek m.in. Neoline, Setti+, Tineco. 

 

W 2022 roku obchodziliśmy 20-lecie współpracy z firmą Samsung jako najdłużej działający autoryzowany serwis urządzeń mobilnych tej marki w Polsce.

 

Od wielu lat współpracujemy ze wszystkimi operatorami sieci komórkowych w Polsce oraz z sieciami handlowymi. Świadczymy także usługi serwisowe dla większości krajów europejskich.

 

Obecnie działalność w zakresie świadczenia usług serwisowych obejmuje gwarancyjny i odpłatny serwis:

  • urządzeń mobilnych: smartfony, tablety, laptopy, smartwatche, routery, modemy itd.,
  • elektroniki użytkowej: odkurzacze, oczyszczacze powietrza, ekspresy do kawy, wideorejestratory,
  • pojazdów elektrycznych: hulajnogi, rowery, nineboty.

Dodatkowo, poza standardową obsługą serwisową, świadczymy dla naszych partnerów wszelkiego rodzaju usługi wspierające ekologiczne inicjatywy wydłużające życie urządzeń.  


Działalność holdingowa i inwestycyjna obejmuje nadzór i koordynację działalności spółek zależnych oraz inwestycje kapitałowe.

 

Podstawowe informacje o spółce:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.
ul. Puławska 40A
05-500 Piaseczno

 

KRS: 0000253995
NIP: 951-19-78-674
REGON:  016321051
Numer Rejestrowy BDO: 000042506

 

Kapitał zakładowy: 1.589.100 zł (kapitał został w całości wpłacony).

 

Dokumentacja spółki przechowywana jest w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.