Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2017

Raport bieżący nr 9/2017

Data sporządzenia: 2017-04-25

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat: Otrzymanie informacji o wyznaczeniu wobec jej kontrahenta KAZAM Mobile Limited z siedzibą w Londynie Wspólnych Zarządców (Joint Administrators) i otworzeniu postępowania (Administration) zgodnie z prawem upadłościowym dla Anglii i Walii (Insolvency Act 1986) przez sąd angielski - High Court of Justice, Companies Court.

Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Treść raportu:                                   

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej "Emitentem") z siedzibą w Piasecznie informuje, że w dniu 25 kwietnia 2017 roku Emitent otrzymał informację o tym, że w dniu 18 kwietnia 2017 roku angielski sąd wyznaczył Panów Andrew Hosking i Simon James Bonney Wspólnymi Zarządcami ("Joint Administrators") kontrahenta Emitenta pod nazwą KAZAM Mobile Limited z siedzibą w Londynie oraz o otworzeniu postępowania ("Administration") zgodnie z prawem upadłościowym dla Anglii i Walii (Insolvency Act 1986) względem tego kontrahenta. Z przesłanej informacji wynika, że Wspólni Zarządcy zarządzać będą sprawami, biznesem i aktywami powołanego kontrahenta Emitenta, a jednym ze skutków wyznaczenia Wspólnych Zarządców jest udzielenie ochrony powołanemu kontrahentowi, na czas trwania postępowania, przed ewentualnymi działaniami wierzycieli podejmowanymi w celu dochodzenia ich roszczeń. Z uwagi na fakt, że Emitent jest wierzycielem spółki KAZAM Mobile Limited na kwotę 204.967,39 EUR (dwieście cztery tysiące dziewięćset sześćdziesiąt siedem i 39/100 Euro) i że z uwagi na zdarzenia opisane powyżej istnieje ryzyko niezapłacenia przez KAZAM Mobile Limited całości lub części wierzytelności przysługujących Emitentowi od powołanego kontrahenta, Emitent podejmie odpowiednie kroki prawne w celu wzięcia udziału w toczącym się postępowaniu w celu uzyskania swoich należności w możliwie największym wymiarze.

25-04-2017 Jerzy Maciej Zygmunt
prezes zarządu
25-04-2017 Aleksandra Kunka
wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.