Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2012

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

7/2012

Data:

2012-11-27 15:24:09

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu istotnej umowy

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie ("Spółka") informuje, że w dniu 26 listopada 2012 r. Spółka zawarła z ING Commercial Finance Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ("Faktor") Aneks nr 6 do Umowy faktoringu.

Zmiana wynikająca z Aneksu polega na zwiększeniu limitu zaangażowania Faktora z kwoty 5.500.000 (pięciu milionów pięciuset tysięcy) złotych do kwoty 6.500.000 (sześciu milionów pięciuset tysięcy) złotych. Limit zaangażowania określa najwyższą dopuszczalną kwotę zaangażowania w ramach powołanej Umowy, określającą niespłaconą na dany dzień kwotę wypłaconych Spółce środków tytułem zaliczek na poczet ceny nabycia wierzytelności nabytych przez Faktora, powiększoną o należne Faktorowi wynagrodzenie (wraz z VAT).

Zabezpieczeniem wierzytelności Faktora wobec Spółki z tytułu powołanej Umowy faktoringu są 2 (dwa) weksle własne in blanco.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

 

Plik Raportu:

 

Osoby reprezentujące spółkę

 

Aleksandra Kunka, wiceprezes zarządu

 

 

wstecz
 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.