Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2013
Raport bieżący nr 29/2013 - Informacja o zawarciu umowy z podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

29/2013

Data:

2013-10-30 13:24:34

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu umowy z podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie ("Spółka") informuje, że w dniu 29 października 2013 r. Spółka zawarła ze spółką C&R Auditors sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umowę nr 11/2013, o dokonanie badania sprawozdania finansowego Spółki i badania sprawozdania finansowego grupy kapitałowej Spółki za rok obrotowy (tj. 12 miesięcy kończące się 31 grudnia 2013 r.) oraz wydanie opinii i raportów biegłego rewidenta z badań tych sprawozdań. Spółka C&R Auditors sp. z o.o. jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów, pod numerem 2295.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

 

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Zygmunt, prezes zarządu

 

Aleksandra Kunka, wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.