Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2012

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

1/2012

Data:

2012-11-13 17:23:05

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Uzyskanie dostępu do systemu EBI

Dane szczegółowe:

 

Zarząd Spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie informuje, że w dniu 13 listopada 2012 r. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., będąca Organizatorem Alternatywnego Systemu Obrotu NewConnect, przydzieliła Spółce dostęp do Elektronicznej Bazy Informacji (EBI). W związku z otrzymaniem w dniu dzisiejszym tj. 13 listopada 2012 r. danych dostępowych do Elektronicznej Bazy Informacji (EBI), Spółka Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. rozpoczyna przekazywanie informacji bieżących i okresowych za pośrednictwem systemu EBI.

Podstawa prawna: § 10 Załącznika do Uchwały Nr 646/2011 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 20 maja 2011 r. - "Zasady przekazywania informacji bieżących i okresowych w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect i na Catalyst, informacji bieżących i okresowych przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych, które uzyskały autoryzację przy Catalyst oraz przekazywania przez spółki giełdowe raportów dotyczących stosowania zasad ładu korporacyjnego."

 

Osoby reprezentujące spółkę

 

Aleksandra Kunka, wiceprezes zarządu

 

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.