Solidny serwis
Dobre ceny
Opinie, które zwyciężyły w Konkursie na Najbardziej Oryginalną Opinię

Z przyjemnością przedstawiamy opinie, które zwyciężyły w Konkursie na Najbardziej Oryginalną Opinię. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.
Dzięki wszystkim pozytywnym opiniom, jakie zostały wystawione, wiemy że doceniacie naszą pracę i starania w naprawianiu urządzeń. To daje nam jeszcze więcej siły i chęci
do dalszych działań.”

 

 

 

Konkurs dla Klientów CCS na Najbardziej Oryginalną Opinię

Jesteś zadowolony z obsługi swojego urządzenia w serwisie? Podziel się swoim pozytywnymi doświadczeniami w Google i weź udział w Konkursie:

 
 

Regulamin Konkursu na Najbardziej Oryginalną Opinię


Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od 02.05.2022 do 15.06.2022r. Informujemy, że Organizatorem konkursu jest Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedziba w Piasecznie. Konkurs skierowany jest dla osób, które ukończyły 18 lat oraz skorzystały z obsługi serwisu. Poprzez przystąpienie do Konkursu uczestnicy akceptują zasady zawarte w Regulaminie

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.