Solidny serwis
Dobre ceny
Certyfikaty i nagrody
Certyfikaty

Potwierdzeniem działania zgodnie z międzynarodowymi normami są przyznane nam certyfikaty:

 

 
   
 ISO 9001:2015  ISO 14001:2015

 

Certyfikaty są dla nas potwierdzeniem naszych dążeń do ciągłego ulepszania naszych usług, równocześnie mamy nadzieję, że dla Państwa będą one zaproszeniem do korzystania z profesjonalnych usług oferowanych przez naszą firmę. Certyfikaty ISO są dla nas motywacją do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

 

 

 Kolejny już rok zostaliśmy nagrodzeni za osiągnięcie najwyższej oceny stabilności firmy przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą - Bisnode Polska.

 

 

 Prestiżowe wyróżnienie Dun & Bradstreet Poland zostało nadane naszej firmie kilkakrotnie w ciągu ostatnich lat.

 

 

 

Jako efekt nieustannej pracy w dążeniu do osiągania sukcesów, Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. otrzymało certyfikat wiarygodności biznesowej, poświadczającym naszą wiarygodność. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland. 

 

Certyfikat od firmy Elektroeko Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA.

 

 

 Potwierdzający aktywny udział naszej firmy w działaniach na rzecz ochrony środowiska, poprzez współfinansowanie systemu organizacji odzysku sprzętu elektrycznego oraz działania edukacyjne w ramach programu "Moje miasto bez elektrośmieci"- największego w Polsce projektu wspierającego samorządy i oświatę w zakresie edukacji ekologicznej.

 

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:


Świadczone przez nas usługi doceniane są nie tylko przez liczne grono zadowolonych Klientów,
ale również firmy i organizacje z nami współpracujące, o czym świadczą przyznane nam nagrody
i wyróżnienia oraz członkostwa w elitarnych organizacjach.

 

Tytuł Gepard Biznesu 2010, 2011, 2012 i 2013 oraz wyróżnienie w konkursie wśród 20 tysięcy podmiotów gospodarczych branży informatycznej.

  Certyfikat Dynamiczna Firma  przyznany przez HBI Polska za osiągniętą dynamikę wzrostu w latach 2008,2009,2010.

 

 
Medal Europejski przyznany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club za  „Serwis Telefonów Komórkowych oraz innych Urządzeń powszechnego Użytku".  Członkostwo w Business Centre Club – renomowanej organizacji zrzeszającej najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce.

 


 
Członkostwo w elitarnym klubie „Gazel Biznesu”.
 
 Tytuł „Diamenty Miesięcznika Forbes 2015” dla firm najszybciej zwiększających swoją wartość.  Lista Diamentów Forbesa została opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Do wyceny wykorzystano dane uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.
 
Tytuł nadawany jest w ramach ogólnopolskiego konkursu. Jest to wyróżnienie potwierdzające jakość produktu jak i szczególną pozycję marki wśród konsumentów. Certyfikat ten jest przyznawany w ramach konkursu o Medal Polskiej Przedsiębiorczości.

Przy ocenie zgłoszeń uwzględniane są dotychczasowe certyfikaty i wyróżnienia potwierdzające poziom metod zarządzania i kontroli jakości oraz wytwarzanych produktów i świadczonych usług. Jednym z najważniejszych elementów przy ocenie przedsiębiorstwa jest opinia środowiska oraz tradycje firmy.
 
 
 
 Podziękowania od Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 1 w Piasecznie.
 
 

Nasz adres:

ul. Puławska 40A

05-500 Piaseczno

tel. 22 726 38 10

info@ccsonline.pl

 
Kalkulator usługi wymiany wyświetlacza
Oblicz szacowany koszt usługi wymiany wyświetlacza w Twoim modelu telefonu
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.