Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
Rada Nadzorcza

Aleksander Mieczysław Lesz

 

Ukończył studia wyższe na Wydziale Finansowym i Statystyki Szkoły Głównej Planowania i Statystyki oraz na Wydziale Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
Od 1966 r. do 1974 r. pracował w Ośrodku Obliczeniowym Przemysłu Maszynowego. Od 1974 r. do 1981 r. pełnił funkcję kierownika w Ośrodku Obliczeniowym Przemysłu Chemicznego.
Od 1981 r. do 1988 r. pełnił funkcję zastępcy dyrektora, a następnie dyrektora departamentu informatyki Banku PeKaO S.A.
W 1989 r. zajmował stanowisko dyrektora pionu informatyki w spółce Furnel International sp. z o.o.
Od 1989 r. do 2004 r. pełnił funkcję prezesa zarządu w Softbank sp. z o.o., a po przekształceniu, w Softbank S.A. funkcję prezesa zarządu Softbank S.A.
Od 2005 r. pełni funkcję prezesa zarządu spółki G.N.A. S.A.
W latach 2001-2002 członek rady nadzorczej spółki Net 2 Net S.A., a w latach 2003 – 2004 członek rady nadzorczej Agencji Wydawniczej i Marketingowej Mediabank S.A.
Od 2007 r. członek i przewodniczący rady nadzorczej spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.
W latach 2008 - 2013 członek rady nadzorczej spółki Software Mind S.A.
W latach 2013 - 2014 członek rady nadzorczej Infoscope S.A.
W latach 1975-1989 pełnił funkcję wykładowcy ekonomii zarządzania i cybernetyki, zaś począwszy od 2004 r. wykładowcy w zakresie zarządzania i prowadzenia biznesu.
Jest autorem kilkudziesięciu publikacji z dziedziny ekonomii, programowania liniowego i dynamicznego oraz informatyki.
Pozostaje członkiem Polskiej Rady Biznesu, Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Polsko–Brytyjskiej Izby Handlowej oraz członkiem Krajowej Izby Gospodarczej.

 

 

Jakub Wacław Zygmunt

 

Ukończył studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie na kierunku prawo.
Odbył aplikację sądową w Sądzie Okręgowym w Krośnie. W latach 2006 – 2009 aplikant sądowy. Złożył egzaminy sędziowski i radcowski. W roku 2010 uzyskał wpis na listę radców prawnych.
W latach 2005 – 2008 zatrudniony w spółce Cyfrowe Centrum Serwisowe sp. z o.o., a po przekształceniu tej spółki w spółce Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (tj. od 2006 r. do 2008).
W latach 2008 – 2010 zatrudniony w kancelarii radcy prawnego Jerzego Kurczyny.
Od 2011 r. do 2015 r. zatrudniony w spółce Fresh Mobile Concepts sp. z o.o.
Od 2006 r. pełni funkcję członka rady nadzorczej spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.
W latach 2016 -2017 pełnił funkcję członka rady nadzorczej TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych. W latach 2016- 2017 pełnił funkcję członka rady nadzorczej spółki Dom - Invest Sp. z o.o.
Jakub Zygmunt jest synem Jerzego Macieja Zygmunta, który jest prezesem zarządu i akcjonariuszem dysponującym akcjami reprezentującymi więcej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu emitenta.
Prowadzi kancelarię radcy prawnego.

 

 

Hubert Daniel Maciąg

 

Ukończył studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie na kierunku prawo.
Odbył aplikację sądową w Sądzie Okręgowym w Tarnobrzegu i Rzeszowie. W latach 2006 – 2009 pełnił funkcję aplikanta sądowego. Złożył egzamin sędziowski. Odbywał również aplikację adwokacką.
W roku 2010 uzyskał wpis na listę adwokatów.
W latach 2007-2010 zatrudniony był w kancelariach adwokackich specjalizujących się w prawie gospodarczym.
Od 2012 r. pełni funkcję członka rady nadzorczej spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.
W latach 2014 – 2017 pełnił funkcję członka rady nadzorczej w spółce NTK Capital sp. z o.o.
W roku 2017 pełnił funkcję członka rady nadzorczej w spółce Alpha Vantage S.A.  oraz w spółce HM Inwest S.A.

 

Tomasz Paweł Jobda

 

Ukończył studia wyższe w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne.
W roku 2002 przebywał na stypendium w Ecole Supérieure du Commerce Extérieure w Paryżu.
W 2004 roku pracował w gabinecie komisarz UE ds. Polityki Regionalnej Danuty Hübner.
W latach 2005 – 2011 był zatrudniony w Ernst & Young Sp. z o.o., ostatnio na stanowisku menedżera, gdzie odpowiedzialny był m.in. za prowadzenie i koordynację projektów due diligence oraz strukturyzację fuzji i przejęć w branży telekomunikacyjnej, energetycznej i nieruchomościowej.
Od 2011 roku pracuje w KPMG Tax M. Michna sp.k. na stanowisku starszego menedżera w dziale Mergers & Acquisition, Tax, gdzie do jego zakresu obowiązków należy m.in. prowadzenie projektów fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw.
Posiada licencję doradcy podatkowego, wpisany na listę doradców.
Od 2012 r. pełni funkcję członka rady nadzorczej spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

 

Paweł Klimkowski

 

Ukończył studia wyższe na Wydziale Bankowości i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Posiada wieloletnie doświadczenie w inwestycjach publicznych, zarządzaniu portfelowym, transakcjach kapitałowych i nadzorze właścicielskim.
Pan Paweł Klimkowski jest wspólnikiem Value Fund Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, pełni funkcję członka rady nadzorczej Termisil Huta Szkła Wołomin S.A. w restrukturyzacji, pełni funkcję członka rady nadzorczej Stock Trade International S.A. w likwidacji. Nadto, wedle oświadczenia jest partnerem zarządzającym Value Fund Poland Activist Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.
W przeszłości Pan Paweł Klimkowski pełnił również funkcję członka Rady Nadzorczej spółki Skycash Poland S.A., członka Rady Nadzorczej spółki Sigge S.A., członka rady nadzorczej spółki Re Development S.A., członka Zarządu Opera Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., członka Rady Nadzorczej spółki NPC S.A., członka Rady Nadzorczej spółki Bone Vitae S.A., członka Zarządu Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva BZ WBK S.A., członka Rady Nadzorczej LUG S.A.
 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.