Solidny serwis
Dobre ceny
CCS SPORTTEAM Tour
CCS Sportteam Tour to cykl rozgrywek tenisowych mający na celu upowszechnianie współzawodnictwa sportowego wśród dzieci i młodzieży w Polsce.

Nasze imprezy wyróżniają się profesjonalną obsługą sędziowską, atrakcyjną oprawą muzyczno-animacyjną oraz wyjątkowymi nagrodami i pakietami upominkowymi przygotowanymi dla uczestników!

O komfort gry i wysoką jakość imprez dba UKS Sportteam dzięki wsparciu Spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Od tego sezonu nasz cykl rozgrywek rozszerzyliśmy o Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne Super Serii (OTK SS) w kategorii wiekowiej skrzaty (do lat 12).

Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne Super Serii pozostają turniejami najwyższej rangi zaraz po Mistrzostwach Polski dla dzieci do lat 12.

Zawodnicy naszego cyklu (w kategorii skrzaty) w każdym turnieju walczą o atrakcyjne nagrody.

Aby urozmaicić turniejową rywalizację stworzyliśmy nowatorski system punktowy, funkconujący obok punkacji klasyfikacyjnej PZT.
Podczas 3 turniejów OTK SS rozgrywanych w ramch cyklu CCS SPORTTEAM TOUR zawodnicy i zawodniczki oprócz punktów zaliczanych do klasyfikacji PZT zdobywać będą punkty uprawniające do ubiegania się o udział w Turnieju CCS Masters.
Dzięki temu każdy z zawodników aż do zakończenia turniejów klasyfikacyjnych będzie miał szanse zagrać w Turnieju CCS Masters.


W Turnieju CCS Masters zawodnicy i zawodniczki będą walczyć o otrzymanie możliwośći skorzystania z propozycji finansowego wsparcia w wysokości 1.000zł miesiecznie przez okres jednego roku kalendarzowego na podstawie stosownego porozumienia z naszą Spółką.

Nasz cykl jest organizowany przy współpracy i rekomendacji Polskiego Związku Tenisowego.

 Pierwsza edycja turnieju odbyła się w dniach 19-20 marca 2011r.


 Poniżej prezentujemy galerie zdjęć z ostatnich wydarzeń:

 

2014-06-20

 

 

 

2014-05-18

 

 

2014-01-31

 

 

2013-12-03

 

 

2013-05-18

 

 

2013-04-20

 

 

2013-01-12

 

 

 2012-11-17

 

 

 

 

Nasz adres:

ul. Puławska 40A

05-500 Piaseczno

tel. 22 726 38 10

info@ccsonline.pl

 
Kalkulator usługi wymiany wyświetlacza
Oblicz szacowany koszt usługi wymiany wyświetlacza w Twoim modelu telefonu
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.