Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
Dokumenty uprawniające do bezpłatnej naprawy


W przypadku zgłoszenia telefonu do naprawy w ramach gwarancji należy dołączyć ORYGINALNĄ, aktualną, prawidłowo wypełnioną kartę gwarancyjną oraz dowód zakupu.

 

Karta gwarancyjna aby była ważna musi zawierać CZYTELNE:

 

  • numer seryjny (IMEI)

  • datę sprzedaży

  • pieczątkę sprzedawcy 

  • nie może być na niej żadnych skreśleń, poprawek.


      
Do zgłoszenia z tytułu rękojmi (art. 556 i nast. KC), niezbędne jest dołączenie oryginału faktury
(z numerem IMEI) i zgłoszenia reklamacyjnego wypełnionego przez sprzedawcę. Na zgłoszeniu winno być zaznaczone jakie jest roszczenie Klienta –naprawa, wymiana, czy zwrot pieniędzy.


Użytkownicy końcowi, chcący skorzystać z naprawy z tytułu niezgodności towaru z umową (w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego), powinni zgłosić się do sprzedawcy wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura).Tak jak przy rękojmi, nie jest tutaj konieczne dołączanie karty gwarancyjnej, wystarczy oryginalny dowód zakupu i zgłoszenie od sprzedawcy.
 
Bezpłatna naprawa może zostać przeprowadzona jedynie w odniesieniu do telefonów, które nie posiadają uszkodzeń mechanicznych (np.rozlany wyświetlacz, pęknięta obudowa). Jeśli takowe występują należy poinformować Klienta, że elementy te nie będą mogły być naprawione nieodpłatnie.

 
 

Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.