Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2017
Raport bieżący nr 23/2017 - Zarejestrowanie zmian statutu.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

23/2017

Data:

2017-10-30 18:04:58

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Zarejestrowanie zmian statutu.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie (dalej zwanej "Emitentem") informuje o otrzymaniu postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 10 października 2017 r., na mocy którego w szczególności zarejestrowane zostały zmiany statutu Emitenta, uchwalone na mocy Uchwały nr 22 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 29 czerwca 2017 r.

W związku z zarejestrowaniem powołanych zmian statutu, Emitent przekazuje:

a) dotychczas obowiązujący statut,

b) treść dokonanych zmian,

c) treść tekstu jednolitego statutu z uwzględnieniem dokonanych zmian (zmienione postanowienia oznaczone zostały kursywą).

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 punkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

   

Osoby reprezentujące spółkę

  Jerzy Zygmunt - prezes zarządu
 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.