Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2017

Raport bieżący nr 26/2017

Data sporządzenia: 2017-08-14

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat: Zawarcie przez Spółkę i T-MOBILE POLSKA S.A. z siedzibą w Warszawie umowy o świadczenie usług kompleksowej obsługi serwisowej.

Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. 

Treść raportu:                                  

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie (dalej: Spółka) informuje, że Spółka oraz T-MOBILE POLSKA S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: T-Mobile) zawarły umowę, której przedmiotem jest określenie stałych warunków świadczenia przez Spółkę, na rzecz T-MOBILE usług kompleksowej obsługi serwisowej wskazanych przez T-MOBILE produktów, zgodnie ze standardami określonymi w Umowie. Produkty określone przez strony przyjmowane będą do obsługi serwisowej w ramach reklamacji z tytułu gwarancji udzielonej przez Producenta, napraw pogwarancyjnych oraz napraw z tytułu rękojmi.


14-08-2017 Robert Fraczek
wiceprezes zarządu
14-08-2017 Aleksandra Kunka wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.