Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2017
Raport bieżący nr 7/2017 - Uzupełnienie rekomendacji zarządu dotyczącej podziału zysku netto za rok 2016 i wypłaty dywidendy.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

7/2017

Data:

2017-04-11 13:40:28

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Uzupełnienie rekomendacji zarządu dotyczącej podziału zysku netto za rok 2016 i wypłaty dywidendy.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie (dalej zwanej "Spółką") w nawiązaniu do opublikowanego w dniu 7 kwietnia 2016 r. raportu bieżącego EBI nr 6/2017 (tytuł raportu: Rekomendacja zarządu dotycząca podziału zysku netto za rok 2016 i wypłaty dywidendy), informuje o podjęciu przez Zarząd uchwały o uzupełnieniu wskazanego w powołanym raporcie wniosku dotyczącego przeznaczenia zysku wypracowanego w okresie od dnia 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r.
Zgodnie z treścią uzupełnienia, zarząd rekomenduje aby jako dzień dywidendy ustalony został dzień przypadający nie później niż w ciągu 30 (trzydziestu) dni od dnia powzięcia uchwały przez zwyczajne walne zgromadzenie, zaś jako termin wypłaty dywidendy ustalony został dzień przypadający nie później niż w ciągu 15 (piętnastu) dni licząc od dnia dywidendy.
W pozostałym zakresie opisane uzupełnienie nie modyfikuje pierwotnej treści wniosku zarządu, o którym mowa w powołanym raporcie.
Jednocześnie zarząd informuje, że ostateczną decyzję w przedmiocie przeznaczenia zysku netto za rok obrotowy 2016 oraz wypłaty dywidendy podejmie zwyczajne walne zgromadzenie.

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 11) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


   

Osoby reprezentujące spółkę

  Jerzy Maciej Zygmunt - prezes zarządu
 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.