Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2015
Raport bieżący nr 35/2015 -Informacja o zawarciu umowy z podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

35/2015

Data:

2015-10-13 16:48:29

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu umowy z podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie („Spółka”) informuje, że w dniu 13 października 2015 r. Spółka zawarła ze spółką BDO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umowę na usługi audytorskie, przedmiotem której jest w szczególności wykonanie badania rocznego jednostkowego sprawozdania finansowego Spółki i badania rocznego skonsolidowanego sprawozdania grupy kapitałowej Spółki za rok obrotowy 2015 (tj. 12 miesięcy kończące się 31 grudnia 2015 r.) oraz wydanie opinii i raportów biegłego rewidenta z badań tych sprawozdań.
Spółka BDO Sp. z o.o. jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów, pod numerem 3355.
Spółka BDO Sp. z o.o. została uprzednio wybrana przez radę nadzorczą Spółki jako podmiot uprawniony do wykonania badania jednostkowego sprawozdania finansowego Spółki i skonsolidowanego sprawozdania finansowego grupy kapitałowej Spółki za rok 2015.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

   

Osoby reprezentujące spółkę

  Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu
 

Robert Frączek - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.