Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2015
Raport bieżący nr 14/2015 - Zawarcie aneksu do istotnej umowy.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

14/2015

Data:

2015-04-30 17:24:33

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Zawarcie aneksu do istotnej umowy.

Dane szczegółowe:

 

Działając w imieniu spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej "Spółką") z siedzibą w Piasecznie informujemy, że w dniu 30 kwietnia 2015 r. wpłynął do Spółki aneks zawarty pomiędzy Spółką a Compagnie Francaise D`Assurace Pour Le Commerce Exterieur Spółka Akcyjna Oddział w Polsce do umowy ubezpieczenia, której przedmiotem jest ubezpieczenie niektórych należności z tytułu sprzedaży produktów i usług.
Na mocy powołanego aneksu strony uzgodniły, że Spółka cofa swoje oświadczenie o wypowiedzeniu powołanej umowy ubezpieczenia za zgodą drugiej strony umowy, w związku z czym powołana umowa uległa przedłużeniu do dnia 30 kwietnia 2016 r.
Pozostałe postanowienia aneksu nie odbiegają od uregulowań powszechnie stosowanych dla tego typu umów.
Podstawa prawna: § 3 ust. 2 punkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na Rynku New Connect.

   

Osoby reprezentujące spółkę

  Jerzy Zygmunt - prezes zarządu
 

Robert Frączek - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.