Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2014
Raport bieżący nr 32/2014 - Informacja o podjęciu przez spółkę zależną uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki zależnej.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

32/2014

Data:

2014-09-30 18:51:36

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o podjęciu przez spółkę zależną uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki zależnej.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie („Emitent”) informuje o podjęciu w dniu 29 września 2014 r. przez Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki CCS Energia sp. z o.o. uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki CCS Energia sp. z o.o. do kwoty 250.000 zł (dwustu pięćdziesięciu tysięcy złotych) poprzez ustanowienie 600 (sześciuset) nowych udziałów o wartości nominalnej 250 zł (dwieście pięćdziesiąt złotych) na każdy udział i łącznej wartości nominalnej w wysokości 150.000 zł (sto pięćdziesiąt tysięcy złotych). W ramach podwyższenia kapitału zakładowego Emitent obejmuje 392 (trzysta dziewięćdziesiąt dwa) udziały.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


   

Osoby reprezentujące spółkę:

 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 

Robert Frączek - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.