Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2014
Raport bieżący nr 17/2014 - Zawarcie aneksu do istotnej umowy.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

17/2014

Data:

2014-04-30 20:06:07

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Zawarcie aneksu do istotnej umowy.

Dane szczegółowe:

 

Działając w imieniu spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej "Spółką") z siedzibą w Piasecznie informujemy o zawarciu pomiędzy Spółką a Compagnie Francaise D`Assurace Pour Le Commerce Exterieur Spółka Akcyjna Oddział w Polsce aneksu do umowy ubezpieczenia, której przedmiotem jest ubezpieczenie niektórych należności Spółki z tytułu sprzedaży artykułów telefonicznych i telekomunikacyjnych i świadczenia usług serwisowych w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych telefonów komórkowych.
Na mocy powołanego aneksu strony potwierdziły przedłużenie obowiązywania umowy ubezpieczenia na kolejny okres 12 miesięcy począwszy od dnia 1 maja 2014 r. oraz postanowiły zmodyfikować regulację dotyczącą ustalania limitu odpowiedzialności ubezpieczyciela w ten sposób, że limit ten może być ustalony na wyższym poziomie aniżeli dotychczas.
Pozostałe postanowienia aneksu nie odbiegają od uregulowań powszechnie stosowanych dla tego typu umów.
Podstawa prawna: § 3 ust. 2 punkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na Rynku New Connect.


   

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Zygmunt, prezes zarządu

 

Robert Frączek, wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.