Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2020
Raport bieżący nr 10/2020 - Otrzymanie dywidendy od spółki zależnej.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

10/2020

Data:

2020-03-31 17:24

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o podjęciu przez spółkę zależną uchwały co do wypłaty dywidendy za rok 2019.

Dane szczegółowe:

 
Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie („Emitent”) informuje, że powziął informację od spółki Fresh Mobile Concepts Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie (spółki zależnej Emitenta – Emitent jest właścicielem 100% udziałów w tej spółce), o wypłaceniu w dniu dzisiejszym na rzecz Emitenta kwoty 213.100 zł (dwieście trzynaście tysięcy sto złotych) tytułem dywidendy za 2019 r.
Wypłacona kwota stanowi część dywidendy, pozostałą do wypłaty, po otrzymaniu w 2019 r. przez Emitenta zaliczki na poczet dywidendy.

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
 
   

Osoby reprezentujące spółkę

  Robert Frączek - wiceprezes zarządu
 

Aleksandra Kunka- wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.