Solidny serwis
Dobre ceny
Dokumenty uprawniające do bezpłatnej naprawy


W przypadku zgłoszenia telefonu do naprawy w ramach gwarancji należy dołączyć ORYGINALNĄ, aktualną, prawidłowo wypełnioną kartę gwarancyjną oraz dowód zakupu.

 

Karta gwarancyjna aby była ważna musi zawierać CZYTELNE:

 

  • numer seryjny (IMEI)

  • datę sprzedaży

  • pieczątkę sprzedawcy 

  • nie może być na niej żadnych skreśleń, poprawek.


      
Użytkownicy końcowi, chcący skorzystać z naprawy urządzenia z tytułu rękojmi (art. 556 i nast. Kodeksu cywilnego), powinni zgłosić się do sprzedawcy. Na zgłoszeniu winno być zaznaczone jakie jest roszczenie Użytkownika – naprawa, wymiana, czy zwrot pieniędzy. Przy zgłoszeniach z tytułu rękojmi nie jest konieczne dołączanie karty gwarancyjnej, wystarczy oryginalny dowód zakupu i zgłoszenie od sprzedawcy.


Bezpłatna naprawa może zostać przeprowadzona jedynie w odniesieniu do telefonów, które nie posiadają uszkodzeń mechanicznych (np.rozlany wyświetlacz, pęknięta obudowa). Jeśli takowe występują należy poinformować Klienta, że elementy te nie będą mogły być naprawione nieodpłatnie.

 

Nasz adres:

ul. Puławska 40A

05-500 Piaseczno

tel. 22 726 38 10

info@ccsonline.pl

 
Kalkulator usługi wymiany wyświetlacza
Oblicz szacowany koszt usługi wymiany wyświetlacza w Twoim modelu telefonu
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.