Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2018
Raport bieżący nr 24/2018 - Zaliczka na poczet dywidendy od spółki zależnej.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

24/2018

Data:

2018-12-27 17:46

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Powołanie członków zarządu kolejnej kadencji.

Dane szczegółowe:

 
Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie ("Emitent") informuje, iż w dniu dzisiejszym powziął: (i) informację od spółki Fresh Mobile Concepts sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie (spółka w 100% zależna od Emitenta), że zarząd tej spółki zależnej podjął uchwałę o wypłacie na rzecz Emitenta zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy za rok obrotowy 2018 w kwocie 450.000 zł (czterysta pięćdziesiąt tysięcy złotych), (ii) informację o wypłaceniu w dniu dzisiejszym Emitentowi powołanej w pkt (i) zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy za rok obrotowy 2018.

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 11) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

 
   

Osoby reprezentujące spółkę

  Robert Frączek - wiceprezes zarządu
 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.