Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2017

Raport bieżący nr 25/2017

Data sporządzenia: 2017-08-11

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat: Zawarcie przez Spółkę i B2X Care Solutions GmbH umowy oraz porozumienia dodatkowego w przedmiocie świadczenia przez Spółkę usług naprawczych telefonów komórkowych marki XIAOMI.

Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. 

Treść raportu:                                  

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 23/2017 Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie (dalej: Spółka) informuje, że Spółka oraz  B2X Care Solutions GmbH z siedzibą w Monachium, Niemcy (dalej: B2X) zawarły:
1) umowę ("Service Contract"), której przedmiotem jest określenie generalnych zasad współpracy pomiędzy stronami, w zakresie świadczenia przez Spółkę usług na rzecz B2X, oraz
2) porozumienie dodatkowe do umowy określonej w punkcie 1) powyżej ("Statement of Work  Nr 1 for XIAOMI products and its Exhibits to the Contract between B2X and Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.) regulujące zakres oraz zasady świadczenia przez Spółkę usług serwisowych i logistycznych w relacji do telefonów komórkowych marki XIAOMI.


11-08-2017 Robert Fraczek
wiceprezes zarządu
11-08-2017 Aleksandra Kunka wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.