Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2015
Raport bieżący nr 3/2015 - Informacja o zawarciu istotnej umowy.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

3/2015

Data:

2015-02-03 10:14:19

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu istotnej umowy.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie (dalej zwanej „Spółką”) informuje, że w dniu 2 lutego 2015 r. Spółka zawarła umowę serwisową ze spółką TCCM s.r.o. z siedzibą w Pradze (dalej zwaną „TCCM”). Przedmiotem umowy serwisowej jest głównie ustalenie zasad świadczenia przez Spółkę usług napraw gwarancyjnych w imieniu TCCM na rzecz użytkowników oraz napraw pogwarancyjnych, dotyczących urządzeń elektronicznych, względem których gwarantem jest TCCM, a które to urządzenia są nabywane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Podstawa prawna: § 3 ust. 2 punkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.


   

Osoby reprezentujące spółkę

  Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu
 

Robert Frączek - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.