Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2014
Raport bieżący nr 39/2014 - Zaprzestanie kwalifikowania akcji spółki do segmentu NewConnect Lead.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

39/2014

Data:

2014-12-29 17:31:57

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Zaprzestanie kwalifikowania akcji spółki do segmentu NewConnect Lead.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej „Spółką”) z siedzibą w Piasecznie informuje, że powziął wiedzę o tym, że akcje Spółki, zgodnie z treścią Komunikatu Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., wskutek okresowej weryfikacji przestały być kwalifikowane do segmentu NewConnect Lead.
Z treści powołanego Komunikatu Zarządy Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. wynika ponadto, że szczególne oznaczenie akcji emitentów w serwisach informacyjnych Giełdy i na stronie www.newconnect.pl, wynikające z weryfikacji dokonanej w dniu 23 grudnia 2014 r. nastąpi począwszy od sesji giełdowej w dniu 2 stycznia 2015 r.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.


   

Osoby reprezentujące spółkę

  Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu
 

Robert Fraczek - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.