Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2014
Raport bieżący nr 34/2014 - Informacja o zawarciu umowy z podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

34/2014

Data:

2014-10-14 17:49:58

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu umowy z podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie („Spółka”) informuje, że w dniu 14 października 2014 r. Spółka zawarła ze spółką C&R Auditors sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umowę o dokonanie badania sprawozdania finansowego Spółki i badania sprawozdania grupy kapitałowej Spółki za rok obrotowy (tj. 12 miesięcy kończące się 31 grudnia 2014 r.) oraz wydanie opinii i raportów biegłego rewidenta z badań tych sprawozdań. Spółka C&R Auditors sp. z o.o. jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów, pod numerem 2295.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect


   

Osoby reprezentujące spółkę:

 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 

Robert Frączek - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.