Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2014
Raport bieżący nr 28/2014 - Informacja o zawarciu istotnej umowy.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

28/2014

Data:

2014-08-27 17:50:39

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu istotnej umowy.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie (dalej zwanej „Spółką”) informuje, że w dniu 27 sierpnia 2014 r. Spółka zawarła umowę serwisową ze spółką Wine Oil and Others S.L. z siedzibą w Madrycie (dalej zwaną „WOO”).
Przedmiotem umowy serwisowej jest głównie ustalenie zasad świadczenia przez Spółkę usług napraw gwarancyjnych w imieniu WOO na rzecz użytkowników oraz napraw pogwarancyjnych, dotyczących urządzeń elektronicznych, względem których gwarantem jest WOO, a które to urządzenia są nabywane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Podstawa prawna: § 3 ust. 2 punkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.


   

Osoby reprezentujące spółkę:

 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 

Robert Frączek - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.