Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2014
Raport bieżący nr 18/2014 - Informacja o rejestracji spółki zależnej.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

18/2014

Data:

2014-05-12 15:21:10

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o rejestracji spółki zależnej.

Dane szczegółowe:

 

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 7/2014 z dnia 26 marca 2014 r., zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej "Emitentem") z siedzibą w Piasecznie informuje, że w dniu 12 maja 2014 r. powziął wiedzę o zarejestrowaniu w rejestrze przedsiębiorców spółki pod firmą CCS Energia sp. z o.o.
Spółka CCS Energia sp. z o.o. została zarejestrowana pod numerem KRS 508472.
Kapitał zakładowy spółki wynosi 100.000 (sto tysięcy) złotych i dzieli się na 400 (czterysta) równych udziałów.
Emitent dysponuje bezpośrednio większością głosów na zgromadzeniu wspólników spółki CCS Energia sp. z o.o., posiadając 204 udziały (tj. 51% udziału w kapitale zakładowym). Pozostałymi wspólnikami są 4 osoby fizyczne niepowiązane osobowo z Emitentem, a każda z tych osób posiada po 49 udziałów (tj. po 12,25% udziału w kapitale zakładowym).
Przedmiotem działalności spółki CCS Energia sp. z o.o. będzie działalność w zakresie dystrybucji i instalacji rozwiązań technicznych i elektronicznych zapewniających optymalizację zużycia energii.
Siedzibą Spółki jest Warszawa.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.


   

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Zygmunt, prezes zarządu

 

Aleksandra Kunka, wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.