Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2014
Raport bieżący nr 7/2014 - Informacja o zawarciu umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

7/2014

Data:

2014-03-26 19:35:24

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie (dalej zwany "Emitentem") informuje o zawarciu w dniu 26 marca 2014 r. przez Emitenta umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Wspólnikami, oprócz Emitenta są 4 osoby fizyczne niepowiązane osobowo z Emitentem. Czas trwania spółki jest nieoznaczony. Spółka prowadzić będzie działalność pod firmą CCS Energia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Kapitał zakładowy spółki wynosi 100.000 (sto tysięcy) złotych i dzieli się na 400 (czterysta) równych udziałów. Emitent posiada 204 udziały (tj. 51% udziału w kapitale zakładowym), zaś pozostali wspólnicy posiadają po 49 udziałów każdy (tj. po 12,25% udziału w kapitale zakładowym).
Docelowo przedmiotem działalności spółki CCS Energia sp. z o.o. będzie działalność w zakresie dystrybucji i instalacji rozwiązań technicznych i elektronicznych zapewniających optymalizację zużycia energii.
Podstawa prawna: § 3 ust. 2 punkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.


   

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Zygmunt, prezes zarządu

 

Robert Frączek, wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.