Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2012

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

8/2012

Data:

2012-11-29 19:48:27

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu istotnej umowy

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie ("Spółka") informuje, że w dniu 28 listopada 2012 r. Spółka zawarła z ING Bankiem Śląskim S.A. z siedzibą w Katowicach ("Bank") Aneks nr 1 do umowy o ustanowienie kaucji pieniężnej z dnia 24 września 2012 r.

Zmiana wynikająca z Aneksu polega na zwiększeniu wartości kwoty kaucji - z kwoty 66.000 (sześćdziesięciu sześciu tysięcy) Euro do kwoty 99.000 (dziewięćdziesięciu dziewięciu tysięcy) Euro. Powołaną kwotę Spółka przenosi na własność Banku zgodnie z art. 102 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe, w celu zabezpieczenia spłaty wierzytelności pieniężnej przysługującej Bankowi z tytułu Kredytu Odnawialnego udzielonego na podstawie Umowy Wieloproduktowej, na okres od dnia wpływu tych środków na rachunek Banku do dnia całkowitego zaspokojenia wierzytelności zabezpieczonej.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect". 

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Zygmunt, prezes zarządu


wstecz
 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.