Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2012

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

5/2012

Data:

2012-11-23 14:56:59

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu umowy z podmiotem uprawnionym do badania sprawozdania finansowego

Dane szczegółowe:

 

Informuję, że w dniu 22 listopada 2012 r. spółka Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie ("Spółka") zawarła ze spółką C&R Auditors sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umowę nr 8/2012, o dokonanie badania sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy (tj. 12 miesięcy kończące się 31 grudnia 2012 r.) oraz wydanie opinii i raportu biegłego rewidenta z badania sprawozdania finansowego. Spółka C&R Auditors sp. z o.o. jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów, pod numerem 2295.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

 

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jakub Zygmunt, członek rady nadzorczej


wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.