Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2013
Raport bieżący nr 5/2013 - Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

5/2013

Data:

2013-02-28 12:37:52

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia

Dane szczegółowe:

 

Spółka Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie ("Spółka") informuje, że w dniu 27 lutego 2013 r. złożone zostało przez Spółkę oświadczenie o wypowiedzeniu umowy ubezpieczenia z dnia 26 kwietnia 2006 r. (polisa ubezpieczeniowa nr 1254), obowiązującej pomiędzy Spółką a Compagnie Francaise D`Assurace Pour Le Commerce Exterieur Spółka Akcyjna Oddział w Polsce (poprzednio Coface S.A. oddział w Polsce). Przedmiotem powołanej umowy jest ubezpieczenie niektórych należności Spółki z tytułu sprzedaży artykułów telefonicznych i telekomunikacyjnych i świadczenia usług serwisowych w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych telefonów komórkowych.

Zgodnie z trybem wynikającym z umowy ubezpieczenia, umowa wygaśnie z upływem 30 kwietnia 2013 r.

O zawarciu nowej umowy ubezpieczenia, dotyczącej wskazanego przedmiotu ubezpieczenia, Spółka poinformuje niezwłocznie po zawarciu takowej umowy, w formie raportu bieżącego.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 punkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na Rynku New Connect.

 

Plik Raportu:

 

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jakub Zygmunt, członek rady nadzorczej

 

 wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.