Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2013
Raport bieżący nr 21/2013 - Kontynuacja umowy ubezpieczenia.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

21/2013

Data:

2013-05-16 15:23:55

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Kontynuacja umowy ubezpieczenia.

Dane szczegółowe:

 

Działając w imieniu spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej "Spółką") z siedzibą w Piasecznie, w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 5/2013, dotyczącego złożenia przez Spółkę oświadczenia o wypowiedzeniu umowy ubezpieczenia z dnia 26 kwietnia 2006 r. (polisa ubezpieczeniowa nr 1254), informujemy o zawarciu pomiędzy Spółką a Compagnie Francaise D`Assurace Pour Le Commerce Exterieur Spółka Akcyjna Oddział w Polsce aneksu, na mocy którego w szczególności strony potwierdziły, że porozumiały się w kwestii wycofania oświadczenia Spółki o braku woli kontynuowania umowy ubezpieczenia, za zgodą drugiej strony i kontynuowania ochrony ubezpieczeniowej i postanowiły o przedłużeniu obowiązywania umowy ubezpieczenia w okresie od dnia 1 maja 2013 r.


Podstawa prawna: § 3 ust. 2 punkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na Rynku New Connect

 

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Zygmunt, prezes zarządu

 

Aleksandra Kunka, wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.