Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2013
Raport bieżący nr 16/2013 - Incydentalne naruszenie zasady wynikającej z punktu 9.2. Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

16/2013

Data:

2013-05-08 13:40:17

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Incydentalne naruszenie zasady wynikającej z punktu 9.2. Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej "Spółką") z siedzibą w Piasecznie informuje o incydentalnym naruszeniu zasady wynikającej z punktu 9.2. Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect, a polegającej na niezamieszczeniu w raporcie rocznym informacji na temat wynagrodzenia Autoryzowanego Doradcy otrzymywanego od emitenta z tytułu świadczenia wobec emitenta usług w każdym zakresie.

Emitent na skutek niedopatrzenia nie zastosował powołanej zasady. Zarząd Spółki dołoży wszelkich starań aby w przyszłości nie nastąpiło naruszenie powołanej zasady.

W celu usunięcia skutków nie zastosowania powołanej zasady zarząd Spółki informuje, że wynagrodzenie Autoryzowanego Doradcy, otrzymane w 2012 r. (wynagrodzenie za wykonanie czynności doradczych) wyniosło łącznie 75.170,22 zł (siedemdziesiąt pięć tysięcy sto siedemdziesiąt złotych i dwadzieścia dwa grosze) brutto.

Podstawa prawna: § 4 ust. 3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

 

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Zygmunt, prezes zarządu

 

Aleksandra Kunka, wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.