Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2013
Raport bieżący nr 11/2013 - Informacja o zawarciu istotnej umowy.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

11/2013

Data:

2013-04-12 11:53:50

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu istotnej umowy.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie ("Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym wpłynęła do Spółki umowa pomiędzy Spółką a ZTE Poland Sp. z o.o. ("Authorized repair service agreement"), przedmiotem której jest ustalenie warunków świadczenia przez Spółkę gwarancyjnych i pozagwarancyjnych napraw produktów produkowanych przez ZTE, na terytorium Polski.

Zawarcie powołanej umowy stanowi kontynuację dotychczasowej współpracy pomiędzy Spółką a ZTE Poland sp. z o.o. Powołana umowa zastępuje wszystkie wcześniejsze ustalenia stron dotyczące świadczenia usług napraw powołanych produktów.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

 

Plik Raportu:

 

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Maciej Zygmunt, prezes zarządu

 

Robert Frączek, wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.