Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
Raporty ESPI

Raport bieżący nr 3/2020

Data sporządzenia: 2020-01-20

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat: Zawarcie aneksu do Umowy Wieloproduktowej pomiędzy Emitentem a ING Bankiem Śląskim S.A.    
  

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Treść raportu:        

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie („dalej zwanej Emitentem”) informuje o zawarciu Aneksu do Umowy Wieloproduktowej pomiędzy Emitentem a ING Bankiem Śląskim S.A. (dalej zwanym „Bankiem”).
Na mocy powołanej Umowy Wieloproduktowej Emitent dysponuje odnawialnym limitem kredytowym przeznaczonym do wykorzystania w formie kredytów obrotowych w rachunku bankowym.
Na mocy tego Aneksu obniżony został odnawialny Limit Kredytowy Umowy Wieloproduktowej do kwoty 5.000.000 (pięć milionów) złotych, przy czym limit kredytowy przeznaczony do wykorzystania przez Emitenta w formie kredytów obrotowych w rachunku bankowym pozostał na dotychczasowym poziomie, to jest 5.000.000 zł (pięć milionów złotych).
Natomiast dotychczasowy odnawialny Limit Kredytowy Umowy Wieloproduktowej, który był przeznaczony do wykorzystania przez Emitenta w formie gwarancji bankowych w kwocie 2.204.400 zł (dwa miliony dwieście cztery tysiące i czterysta) złotych został przez strony usunięty z Umowy Wieloproduktowej.
Istotną zmianą wynikającą z tego Aneksu to wykreślenie z Umowy Wieloproduktowej postanowień dotyczących zabezpieczenia gwarancji bankowych wystawianych przez Bank na zlecenie Emitenta oraz dotyczących kaucji z tytułu zabezpieczenia wystawianych przez Bank, na zlecenie Emitenta, gwarancji bankowych.
Wyżej wskazany odnawialny limit kredytowy dostępny jest dla Emitenta do dnia 29 kwietnia 2020 roku.  
   

20-01-2020

Robert Frączek wiceprezes zarządu
20-01-2020 Aleksandra Kunka wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.