Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2019
Raport bieżący nr 6/2019 - Otrzymanie dywidendy od spółki zależnej.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

6/2019

Data:

29-03-2019 17:15:21

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Otrzymanie dywidendy od spółki zależnej.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie („Emitent”) informuje, że powziął informację od spółki Fresh Mobile Concepts Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie (spółki zależnej Emitenta – Emitent jest właścicielem 100% udziałów w tej spółce), o wypłaceniu w dniu dzisiejszym na rzecz Emitenta kwoty 579.000 zł (pięćset siedemdziesiąt dziewięć tysięcy) złotych tytułem dywidendy za 2018 r.
Wypłacona kwota stanowi część dywidendy, pozostałą do wypłaty, po otrzymaniu w 2018 r. przez Emitenta zaliczki na poczet dywidendy.

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
 
   

Osoby reprezentujące spółkę

  Jerzy Zygmunt - prezes zarządu
 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.