Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2019
Raport bieżący nr 4/2019 - Rekomendacja zarządu dotycząca pokrycia straty za rok 2018.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

4/2019

Data:

2019-03-21 19:31

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Rekomendacja zarządu dotycząca pokrycia straty za rok 2018.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie (dalej zwanej „Spółką”) informuje, że podjął uchwałę w przedmiocie przedstawienia radzie nadzorczej, a następnie zwyczajnemu walnemu zgromadzeniu wniosku dotyczącego pokrycia straty za rok 2018, zgodnie z którego treścią zarząd Spółki wnioskuje, aby strata za rok obrotowy 2018, w kwocie 883 149,53 złotych (osiemset osiemdziesiąt trzy tysiące sto czterdzieści dziewięć złotych i pięćdziesiąt trzy grosze) pokryta została z zysków osiągniętych w latach przyszłych.
Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
 
   

Osoby reprezentujące spółkę

  Jerzy Zygmunt - prezes zarządu
 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.