Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2019
Raport bieżący nr 11/2019 - Projekt uchwały w przedmiocie pokrycia straty za 2018 r.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

11/2019

Data:

2019-05-29 18:10

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Projekt uchwały w przedmiocie pokrycia straty za 2018 r.

Dane szczegółowe:

 
Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie informuje, że w ramach projektów uchwał, które mają być przedmiotem Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, zwołanego na dzień 28 czerwca 2019 r., Zarząd przedstawił projekt uchwały w przedmiocie pokrycia straty za 2018 r., w którym proponuje aby Zwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło uchwałę, zgodnie z treścią której to uchwały Zwyczajne Walne Zgromadzenie postanowi dokonać pokrycia straty netto spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. wykazanej w sprawozdaniu finansowym spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. za rok obrotowy 2018, w kwocie 883.149,53 zł (osiemset osiemdziesiąt trzy tysiące sto czterdzieści dziewięć złotych i pięćdziesiąt trzy grosze), z zysków osiągniętych w latach przyszłych.

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 punkt 11) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect
 
   

Osoby reprezentujące spółkę

  Jerzy Zygmunt - prezes zarządu
 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.