Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
Raporty ESPI

Raport bieżący nr 13/2019

Data sporządzenia: 2019-06-24

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat: Informacja o podpisaniu przez Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. i Digital Care Sp. z o.o. umowy o współpracy w zakresie usług serwisowych.    

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Treść raportu:        

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej: Emitent), informuje, że w dniu 24 czerwca 2019 roku nastąpiło podpisanie „Umowy o współpracy w zakresie usług serwisowych” z firmą Digital Care Sp. z o.o.
Digital Care sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie likwidacji szkód w odniesieniu do urządzeń elektronicznych objętych ubezpieczeniem oferowanym przez firmy ubezpieczeniowe lub napraw urządzeń objętych serwisem na podstawie umów serwisowych z innymi partnerami.
Umowa zawarta z Emitentem określa warunki prowadzenia przez Emitenta usług serwisowych Urządzeń elektronicznych w ramach programów obsługiwanych przez Digital Care sp. z o.o.

24-06-2019

Robret Frączek wiceprezes zarządu
24-06-2019 Aleksandra Kunka wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.