Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2018

Raport bieżący nr 26/2018

Data sporządzenia: 2018-11-16

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat: Informacja o podpisaniu Aneksu rozszerzającego zakres umowy o nowe produkty oraz określającego zakres obsługi serwisowej i logistycznej urządzeń marki Xiaomi przez Emitenta sprzedawanych na wybranych rynkach europejskich innych niż terytorium Polski.     

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Treść raportu:        

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 24/2018 Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej: Emitent), informuje, że w dniu 16 listopada 2018 roku otrzymał informację o podpisaniu Aneksu do umowy "Statement of Work No. 1 for XIAOMI Products” z firmą B2X Care Solutions GmbH.

W szczególności Aneks ten sankcjonuje rozpoczęcie współpracy w zakresie obsługi serwisowej i logistycznej wybranych urządzeń marki Xiaomi sprzedawanych klientom i konsumentom w Holandii, Belgii i Luksemburgu.

Nadto, wymieniony Aneks rozszerza zakres współpracy stron o obsługę serwisową notebooków firmy Xiaomi i o inne usługi oraz określa wysokość wynagrodzenia należnego Emitentowi za zdefiniowane usługi.

 

16-11-2018

Jerzy Maciej Zygmunt wiceprezes zarządu
16-11-2018 Aleksandra Kunka wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.