Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2018

Raport bieżący nr 24/2018

Data sporządzenia: 2018-08-22

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat: Informacja o wyborze Emitenta do współpracy w zakresie obsługi serwisowej i logistycznej urządzeń marki Xiaomi sprzedawanych na rynku europejskim.

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Treść raportu:        

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej: Emitent) informuje, że otrzymał informację ze strony B2X Care Solutions GmbH o wybraniu Emitenta do współpracy w zakresie obsługi serwisowej i logistycznej urządzeń marki Xiaomi sprzedawanych klientom i konsumentom w krajach europejskich, innych niż Polska.
Zarząd Emitenta informuje, że powołany wybór oznacza przyjęcie warunków takiej współpracy zaproponowanych przez Emitenta i stwarza możliwość rozszerzenia dotychczasowej współpracy w zakresie urządzeń Xiaomi w przyszłości, po spełnieniu dalszych wymogów, w tym zawarciu stosownej umowy.
Dotychczas Emitent świadczył usługi serwisowe i logistyczne w zakresie urządzeń Xiaomi sprzedawanych na terytorium Polski.

 

22-08-2018

Robert Frączek wiceprezes zarządu
22-08-2018 Aleksandra Kunka wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.