Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2018

Raport bieżący nr 13/2018

Data sporządzenia: 2018-04-30  

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat:  Otrzymanie przez Emitenta wyniku kontroli od Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego.

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Treść raportu:        

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.  (dalej zwanej "Emitentem") informuje, że Emitent otrzymał z kancelarii ustanowionej w sprawie pełnomocnikiem i reprezentującej Emitenta, informację o otrzymaniu wyniku kontroli _dalej zwanego "Wynikiem Kontroli" - wydanego przez Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno – Skarbowego w Warszawie - dalej zwanego "Naczelnikiem".
Wynik Kontroli dotyczy prowadzonego względem Emitenta postępowania kontrolnego, obejmującego swoim zakresem rzetelność deklarowanych podstaw opodatkowania oraz prawidłowość obliczania i wpłacania podatku od towarów i usług za miesiące od stycznia do grudnia 2013 r. Postępowanie to było w przeszłości prowadzone przez Dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie.
W treści Wyniku Kontroli wskazano, że nie stwierdza się nieprawidłowości w rozliczeniu przez Emitenta podatku od towarów i usług za poszczególne miesiące 2013 r.
Wydanie Wyniku Kontroli oznacza brak podstaw do wydania negatywnej decyzji w stosunku do Emitenta. Wynik Kontroli, zgodnie z art. 24 ustawy o kontroli skarbowej z dnia 28 września 1991 r. (Dz.U. z 1991 r., Nr 100, poz. 442 ze zm.), kończy powołane postępowanie kontrolne.

30-04-2018 Jerzy Zygmunt
prezes zarządu
30-04-2018 Aleksandra Kunka wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.