Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2017

Raport bieżący nr 50/2017

Data sporządzenia: 2017-12-29          

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat: Otrzymanie przez Emitenta wyniku kontroli od Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego. 
Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.  
Treść raportu:         
Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej "Spółką") z siedzibą w Piasecznie informuje, że Spółka otrzymała z kancelarii, ustanowionej w sprawie pełnomocnikiem i reprezentującej Spółkę, informację o otrzymaniu wyniku kontroli (dalej zwanego "Wynikiem Kontroli"), wydanego przez Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno – Skarbowego w Warszawie (dalej zwanego "Naczelnikiem").

Wynik Kontroli dotyczy prowadzonego w Spółce postępowania kontrolnego, obejmującego swoim zakresem rzetelność deklarowanych podstaw opodatkowania oraz prawidłowość obliczania i wpłacania podatku od towarów i usług za poszczególne miesiące od stycznia do grudnia 2012 r. oraz ustalenia czy Spółka jest instytucją obowiązaną w świetle ustawy z dnia 16 listopada 2000 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, oraz w przypadku uzyskania przez kontrolowanego statusu instytucji obowiązanej – kontrolę wywiązywania się z obowiązków z wyżej wymienionej ustawy.

Postępowanie to było w przeszłości prowadzone przez Dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie.

Wydanie Wyniku Kontroli oznacza brak podstaw do wydania negatywnej decyzji w stosunku do Spółki. Wynik Kontroli, zgodnie z art. 24 ustawy o kontroli skarbowej z dnia 28 września 1991 r. (Dz.U. z 1991 r., Nr 100, poz. 442 ze zm.), kończy powołane postępowanie kontrolne. 


 

29-12-2017 Jerzy Maciej Zygmunt
prezes zarządu
29-12-2017 Aleksandra Kunka wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.