Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2017
Raport bieżący nr 29/2017 - Zaliczka na poczet dywidendy od spółki zależnej.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

29/2017

Data:

2017-12-27 14:27

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Zaliczka na poczet dywidendy od spółki zależnej.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie („Emitent”) informuje, iż w dniu dzisiejszym powziął:

(i) informację od spółki Fresh Mobile Concepts sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie (spółka w 100% zależna od Emitenta), że zarząd tej spółki zależnej podjął uchwałę o wypłacie na rzecz Emitenta zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy za rok obrotowy 2017 w kwocie 1.150.000,00 zł (jeden milion sto pięćdziesiąt tysięcy złotych),

(ii) informację o wypłaceniu w dniu dzisiejszym Emitentowi powołanej w pkt (i) zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy za rok obrotowy 2017.


Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 11) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

   

Osoby reprezentujące spółkę

  Jerzy Zygmunt - prezes zarządu
 

Robert Frączek - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.