Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2017

Raport bieżący nr 31/2017

Data sporządzenia: 2017-09-29

Spółka: CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.

Temat: Otrzymanie przez spółkę zależną Decyzji Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie.

Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. 

Treść raportu:                                  

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej: Emitentem) z siedzibą w Piasecznie informuje, że spółka zależna Emitenta – tj. Fresh Mobile Concepts sp. z o.o. (dalej zwana: spółką zależną) – otrzymała z kancelarii podatkowej, ustanowionej w sprawie pełnomocnikiem i reprezentującej spółkę zależną, informację o wpłynięciu do kancelarii decyzji z dnia 12 września 2017 r. (dalej zwana: Decyzją Uchylającą), wydanej przez Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego Warszawie (dalej zwany: Naczelnikiem).
Na mocy Decyzji Uchylającej Naczelnik uwzględnił złożone przez spółkę zależną odwołanie i uchylił w całości negatywną dla spółki zależnej Decyzję Naczelnika z dnia 31 lipca 2017 r. dotyczącą postępowania kontrolnego obejmującego swoim zakresem rzetelność deklarowanych podstaw opodatkowania oraz prawidłowość obliczania i wpłacania podatku od towarów i usług za miesiąc maj 2013 r. (dalej: Decyzja Pierwszej Instancji).
O złożeniu powołanego odwołania przez spółkę zależną Emitent informował raportem bieżącym ESPI nr 29/2017 z dnia 28 sierpnia 2017 r., zaś o wydaniu Decyzji Pierwszej Instancji Emitent informował w raporcie bieżącym ESPI nr 28/2017 z dnia 17 sierpnia 2017 r.


29-09-2017 Jerzy Zygmunt prezes zarządu
29-09-2017 Aleksandra Kunka wiceprezes zarządu

wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.