Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2017
Raport roczny nr 5/2017 - Korekta Raportu Rocznego nr 3/2017 z dnia 7 kwietnia 2017 r.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

3/2017

Data:

2017-04-07 19:54:05

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Korekta Raportu Rocznego nr 3/2017 z dnia 7 kwietnia 2017 r.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie informuje, że wskutek omyłki dotyczącej załącznika do powołanego Raportu Rocznego (załącznik stanowi plik o nazwie: jednostkowy_raport_roczny_2016.pdf), załącznik ten zawiera w swej treści wadliwą prezentację raportu biegłego rewidenta z badania sprawozdania finansowego spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. za rok 2016 r.
Omyłka ma charakter techniczny i polega na wadliwej kolejności prezentacji poszczególnych stron powołanego raportu z badania biegłego rewidenta.
W załączeniu przesyłamy skorygowaną treść powołanego załącznika. Niniejsza korekta nie powoduje modyfikacji jakichkolwiek danych merytorycznych zawartych w powołanym załączniku, a jedynie kolejności prezentacji poszczególnych stron raportu biegłego rewidenta.

Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.


   

Osoby reprezentujące spółkę

  Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu
 

Robert Frączek - wiceprezes zarządu

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (jednostkowy-raport-roczny-2016-skorygowany.pdf)jednostkowy-raport-roczny-2016-skorygowany.pdf6094 Kb
 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.