Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2016
Raport bieżący nr 14/2016 - Zawarcie aneksu do istotnej umowy.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

14/2016

Data:

2016-04-29 14:20:20

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Zawarcie aneksu do istotnej umowy.

Dane szczegółowe:

 

Działając w imieniu spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej "Spółką") z siedzibą w Piasecznie informujemy, że w dniu 28 kwietnia 2016 r. został zawarty pomiędzy Spółką a Compagnie Francaise D`Assurance Pour Le Commerce Exterieur Spółka Akcyjna Oddział w Polsce aneks do umowy ubezpieczenia, której przedmiotem jest ubezpieczenie niektórych należności z tytułu sprzedaży przez Spółkę produktów i usług.
Na mocy powołanego aneksu strony uzgodniły, że Spółka cofa swoje oświadczenie o wypowiedzeniu powołanej umowy ubezpieczenia za zgodą drugiej strony umowy, w związku z czym powołana umowa uległa przedłużeniu do dnia 30 kwietnia 2017 r. Strony postanowiły również zmodyfikować regulację dotyczącą ustalania limitu odpowiedzialności ubezpieczyciela, w taki sposób, że łączna wartość limitów odpowiedzialności ubezpieczyciela, może być ustalona na wyższym poziomie aniżeli dotychczasowo.
Pozostałe postanowienia aneksu nie odbiegają od uregulowań powszechnie stosowanych dla tego typu umów.
Podstawa prawna: § 3 ust. 2 punkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na Rynku New Connect.


   

Osoby reprezentujące spółkę

  Jerzy Zygmunt - prezes zarządu
 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.